Kabelkové konstelace

Tenhle výraz Vám neobjasní ani "strýček google". Já si ho totiž vymyslela. Nechci říkat, že jsem vymyslela tuhle metodu. To zas tak úplně není. Setkala jsem se s ní u mého učitele a terapeuta Jonáše Habra, on ji nazýval "modelování", předvedl nám ji během studia a mě tak moc nadchla, že jsem ji pilovala a pilovala... (četla knihy, navštěvovala konstelační semináře, prošla 
Školou Intuice a prakticky zkoušela na mých přátelích)
 
Metoda vychází z klasických rodinných či systemických konstelací, a však místo osob jsou zde použity předměty, které nosíte běžně po kapsách či dámy v kabelce. Díky "správně" vybraným předmětům rozmístěným po stole, můžete uvidět svůj problém z nadhledu v zcela jiných souvislostech. 
 
Tato metoda vám pomůže jednoduše a elegantně nahlédnout na vaši současnou "neřešitelnou" situaci (ať už se týká vztahů, zdravotního stavu, financí, práce atd.)
 

 

Výhody oproti klasickým konstelacím:

  • intimní prostředí mezi 4 očima (není zapojeno velké množství cizích lidí - s problémem se stačí svěřit pouze 1 osobě)
  • rychlost a svižnost
  • lepší nadhled - na stolek s předměty se opravdu dívá z lepšího nadhledu, než na místnost plnou lidí
  • vlastní nezprostředkovaný prožitek 
  • flexibilita - časová i prostorová:
Nejdřív jsem si myslela, že potřebuju na terapii klid - ale ze zkušeností jsem zjistila, že funguje skvěle i v přeplněné kavárně: To takhle sedíte u kafe s kamarádkou a ona si stěžuje na bezvýchodnost své situace, nejdřív řeknu: "Zastav se někdy u mě, postavím ti na to konstelaci" a po chvilce: "Víš co, vyndej z kabelky 5 věcí..." a tak vznikl název Kabelkové konstelace. Kavárenský stolek otestovnán několikrát. Ale nabízím i klidné prostředí. 
 
A metoda je vhodná i pro muže, vlastnictví kabelky není podmínkou ;-)
 
Pokud si pořád neumíte představit, jak to funguje, nejlepší bude, když si to přijdete vyzkoušet na vlastní kůži. Ničeho se nebojte, je to jako hra (něco mezi šachama a kouzlem :-D 
 
Nemusíte řešit vážné životní téma. Kabelkovky jsou super např. při rozhodování mezi 2 partnery, několika pracovními nabídkami, při výběru školy, při stěhování... Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jak se budete cítit v těchto jednotlivých situacích a podle toho se následně rozhodnout ;-)
 
Reference mých klientů naleznete zde

Kontakt

Eva Štropová
Kralupy n.Vlt.

604 144 927

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode