Intuitivní astrologie

 
Astrologie mě přitahuje už spoustu let, prošla jsem pár kurzy, sleduju několik známých astrologů. Ale pořád mi to připadalo takové složité... Naučit se spoustu věcí zpaměti. Jak se chová Mars sám o sobě, jak se chová, když je ve 3. dómu ve Vodnáři a pak, jak se chová, když je v opozici k Venuši... No to nedám! To je nad moje síly a možnosti!
 
A pak jsem se nějakým "omylem" či "náhodou" dostala na seminář Školy praktické intuice, vedený nádhernou moudrou ženou Marcelou Lochovskou. Tam jsem se dozvěděla, že Marci pořádá i několikaleté studium Intuitivní astrologie.
 
Věděla jsem, že to je to ono. Že tohle chci! 
 
Intuitivní astrologie je spojení astrologie jako vědy a výkladu karet. Něco, co nejde popsat, co se musí prožít. 
 
Cílem není předpovědět budoucnost, ale lépe poznat sebe sama. Uvědomit si svoje vzorce chování, svoje potřeby, témata, schopnosti a vlohy.
 
 
Studuji teprve druhým rokem. Ještě si nejsem jistá v kramflecíh. Mé služby zatím nenabízím veřejnosti. Ale tak jako v minulých letech kabelkovky "testovacím králíkům" z řad mých přátel:
 

"Jelikož jsem obdivovatelka astrologie a intuice, nemohla jsem odmítnout nabídku od Efky Štropové se kterou ke mně s nadšením přišla:
Astrologická novinka spojení intuice a astrologie mi přišla skvělá! 
Sedly jsme si do čajovny a Efka začala rozdávat karty na správná místa. Pod jejím vedením jsem se do kartiček vžila a nacítila děj.
Uvědomila jsem si pár důležitých věcí. Některé byly jasně vidět a nad některými jsem déle hloubala a ponořovala se, když Efka jemně kladla otázky.
Chvilka rozjímání nad mým horoskopem spolu s vizuální stránkou krásně barevných karet tarotu mi dala větší uvědomění si sebe sama.
Díky žes mě inspirovala, Efko. Jsi moje průvodkyně :)
Díky že Tě mám!"
 Livie 

 
 

Kontakt

Eva Štropová
Kralupy n.Vlt.

604 144 927

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode